Przejście The Quarry wymaga około 10 godzin; warto grać wielokrotnie

Twórcy The Quarry postanowili zdradzić graczom ile mniej więcej czasu trzeba będzie poświęcić na to, by ukończyć The Quarry.

@ 03.05.2022, 13:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Przejście The Quarry wymaga około 10 godzin; warto grać wielokrotnie

Pisaliśmy niedawno o tym, że najnowsze dzieło Supermassive Games, The Quarry, zaoferuje grubo ponad sto zakończeń. Dziś dowiedzieliśmy się natomiast jak długi wątek fabularny będzie czekał na graczy, którzy zdecydują się dać projektowi szansę.

Nowe informacje docierają do nas za sprawą dyrektora gry, Willa Bylesa, który rozmawiał z redakcją SegmentNext. Podczas wywiadu przyznał on, że ukończenie The Quarry zabiera przeciętnie 10 godzin - mówimy tu jednak o jednokrotnym dotarciu do finału. Nie oznacza to natomiast, że po zobaczeniu napisów końcowych nie będziemy mieli powodu do ewentualnego powrotu.

"Zależnie od gracza, jednokrotne przejście The Quarry zabiera około 10 godzin. Gra jest zaprojektowana jednak tak, aby dało się ją przejść kilkakrotnie, ponieważ wielu graczy na pewno będzie chciało iść alternatywnymi ścieżkami i podjąć inne decyzje. Jeśli chcecie doświadczyć wszystkich możliwych permutacji The Quarry, będziecie grać przez bardzo długi czas", powiedział Byles.

Premiera The Quarry zaplanowana została na 10 czerwca, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
The Quarry

The Quarry

Premiera: 10 czerwca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

The Quarry to przygodowa gra akcji utrzymana w formacie kinowego horroru. Za produkcję odpowiada studio Supermassive Games, które ma na koncie m.in. Until Dawn wydane na ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?