Alan Wake 2 nie zostanie zaprezentowane tego lata

Deweloperzy Alan Wake 2 uznali, że wolą się skupić na tym, co najważniejsze, czyli tworzeniu, a nie promowaniu gry. Porządna demonstracja to zbyt duży nakład pracy i surowców.

@ 13.05.2022, 15:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Alan Wake 2 nie zostanie zaprezentowane tego lata

Liczyliście na to, że Alan Wake 2 zostanie zaprezentowany w trakcie jednej z wielu transmisji zaplanowanych na nadchodzące miesiące? Jeśli tak, to niestety mamy niedobre wieści. Studio Remedy Entertainment ujawniło, że Alan Wake 2 nie zostanie zaprezentowany tego lata.

W sieci pojawił się nowy film (widoczny poniżej), na którym widzimy, jak modelka Ikka Villi, aktor Matthew Porretta oraz Sam Lake rozmawiają o grze. Postępy są podobno znaczące, ale ekipa nie chce poświęcać czasu oraz środków na to, by przygotować zwiastun lub gameplay. Przynajmniej nie w tym momencie.

"Proces powstawania Alan Wake 2 przebiega w należytym porządku. Jesteśmy w trakcie produkcji, mamy mnóstwo materiału i duża ilość gry jest grywalna", powiedział Lake. "Ale rozmawialiśmy przez kilka ostatnich miesięcy i doszliśmy do porozumienia w Remedy oraz z naszym wydawcą Epic Games, że nie będziemy niczego pokazywać tego lata. Stworzenie odpowiedniej demonstracji lub zwiastuna wymaga pracy, to kilka miesięcy pracy, która odciąga nas od dewelopingu".

Remedy opublikowało przy okazji kilka nowych grafik koncepcyjnych z Alan Wake 2. Możecie rzucić na nie okiem poniżej. Jeśli chodzi o samą grę, na razie nie mamy zbyt wielu informacji na jej temat, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was poinformować.


Sprawdź także:
Alan Wake II

Alan Wake II

Premiera: 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   10:12, 14.05.2022
Och i ach. Jeżeli jednak to nie jest ordynarna ściema to ok. Do pracy panie i panowie deweloperowie, do pracy!
Alan Wake 2 jest w czołówce oczekiwanych przeze mnie gier. Po ograniu Elden Ring w moim sercu gracza powstanie pustka.
0 kudosTheCerbis   @   11:05, 14.05.2022
Ikka Villi chyba nie jest modelką. ;)

Ja również wyczekuję nowego Alana, a na mnie z kolei czekają jeszcze Quantum Break i Control. Może uda się do premiery przejść.
0 kudosBarbarella.   @   11:49, 14.05.2022
Raany . Znowu mam latarką walczyć ? Może teraz jakiś halogen albo laser przynajmniej dają. Konsternacja I amerykański pisarzyna protagonistą. Dostojewskim bym se pograła albo Sienkiewiczem. Puszcza oko
0 kudosmayorovd   @   20:21, 16.05.2022
Całkiem interesująca strona, zawiera wiele przydatnych informacji.
Proponuję odwiedzić stronę https://gry-hazardoweonline.pl/pudzianator/ , gdzie dowiedziałem się wielu przydatnych informacji na temat gier online. Dzięki tej stronie możesz zacząć zarabiać i otrzymać wiele pozytywnych emocji.