Pierwsze fabularne DLC dla Dying Light 2: Stay Human opóźnione

Deweloperzy uznali, że nowa opowieść wymaga dodatkowych szlifów. Dlatego zdecydowano się pierwsze rozszerzenie nieco opóźnić.

@ 13.05.2022, 14:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Pierwsze fabularne DLC dla Dying Light 2: Stay Human opóźnione

Techland zamierza aktywnie wspierać i rozwijać Dying Light 2: Stay Human. Wrocławskie studio planowało wkrótce opublikować pierwsze fabularne DLC dla swojego przedsięwzięcia, ale jak się okazuje, twórcy potrzebują nieco więcej czasu na to, by wszystko "domknąć".

Na Twitterze pojawił się wpis, w którym czytamy, że Techland zdecydował się opóźnić premierę pierwszego dodatku dla Dying Light 2: Stay Human. Nie będzie on dostępny w czerwcu, ale dopiero we wrześniu. Ekipa za powód opóźnienia podaje chęć dopracowania zawartości. Uznano po prostu, że nie spełnia ona wysokich standardów firmy i musi spędzić na warsztacie kilka dodatkowych miesięcy.

Fabularne DLC nie jest jedyną planowaną na najbliższe miesiące zawartością. Techland chce w czerwcu wydać patch, za pomocą którego w Dying Light 2: Stay Human znajdziemy tryb fotograficzny, nowe misje, nowe nagrody, nowych przeciwników oraz wiele świetnych nagród. Druga podobna aktualizacja planowana jest na wrzesień październik.

Jeśli chodzi o drugie fabularne DLC, na razie nie mamy żadnych konkretów. Pierwsze, jak wspomniałem, zostało opóźnione do września. Drugie nie ma daty premiery. Oba dodadzą do gry nowe wątki, wydarzenia itd. Szczegóły na pewno otrzymamy niebawem.

Dying Light 2: Stay Human dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie jego zakup, zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe. Pamiętajcie też, że na naszych łamach znajdziecie kompleksowy poradnik.


Sprawdź także:
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human

Premiera: 04 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Dying Light 2: Stay Human to druga odsłona flagowej serii polskiej firmy Techland. Podobnie jak poprzedniczka z 2015 roku, kontynuacja w głównej roli osadza wątek przetrw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:10, 14.05.2022
A może wreszcie zombie , ten postapokaliptyczny odłam gatunkowy ludzkości zacznie w końcu ewoulować i w następnym DLC będzie można z nimi pogadać i pograć w szachy.