Dino Crisis Remake na Unreal Engine 5? Projekt fana wygląda fenomenalnie!

Projekt fana pokazuje to, jak mógłby wyglądać remake legendarnego Dino Crisis.

@ 15.05.2022, 12:47
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Dino Crisis Remake na Unreal Engine 5? Projekt fana wygląda fenomenalnie!

W sieci pojawił się bardzo ciekawy filmik pokazujący możliwości silnika graficznego Epic Games na podstawie fanowskiego remaku Dino Crisis.

Filmik przedstawiający możliwości nowego silnika Epic można zobaczyć na kanale ENFANT TERRIBLE. Bardzo ciekawy, materiał pokazuje zupełne inne spojrzenie na Dino Crisis. Przedsięwzięcie to było mroczne, ciemne i straszne, ale nie aż tak, jak na poniższym wideo.

Projekty tego typu uzmysławiają nam, jak zasłużone w przeszłości gry mogły by wyglądać w dzisiejszych czasach.  Jest szansa, że przedsięwzięcie obejrzy ktoś z firmy Capcom, a w rezultacie podjęta zostanie decyzja o oficjalnym remaku. Wszak w podobny sposób korporacji uzmysłowiono, że warto ponownie zainwestować w Resident Evil.

Wideo, o którym mowa znajdziecie poniżej. Koniecznie na nie zerknijcie.


Sprawdź także:
Dino Crisis

Dino Crisis

Premiera: 19 marca 1999
PC

Dino Crisis to jeden z kilku horrorów, jakie ma swoim dorobku firma Capcom. Główną bohaterką gry jest Regina, jeden z członków ekspedycji wysłanej na tajemniczą wyspę,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   22:09, 15.05.2022
No tak .Laska fajna jak sądzę na epickim siniku.
0 kudosTheCerbis   @   22:41, 15.05.2022
Grałbym! Capcom, zróbcie to.
0 kudosMicMus123456789   @   16:14, 16.05.2022
Ja tam nadal się dziwię, że Capcom oficjalnie nic nie mówi o tej serii, a patrząc na to jak sobie poradził RE2 i 3 w nowej wersji, to o sukces Dino Crisis raczej martwić się nie trzeba.