Kolejna odsłona cyklu Battlefield może zadebiutować w 2024 roku

Mimo że pierwotnie Electronic Arts zakładało, że do premiery może dojść w roku 2023.

@ 12.05.2022, 17:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Kolejna odsłona cyklu Battlefield może zadebiutować w 2024 roku

Electronic Arts przyznało niedawno, że Battlefield 2042 nie cieszy się szczególnie dużą popularnością. Ekipa ze studia DICE stara się niby projekt załatać i usprawnić, ale już teraz wiadomo, że nigdy nie będzie on hitem, na jaki liczył wydawca. Dlatego w przypadku kontynuacji wiele rozwiązań, które się nie sprawdziły zostanie zlikwidowanych, a prace nad sequelem idą już pełną parą. Premiera kolejnego Battlefielda może nastąpić w 2024 roku.

Jakiś czas temu prezes Electronic Arts, Andrew Wilson, twierdził, że Battlefield mogłoby debiutować mniej więcej co dwa lata. Oznaczałoby to, że kolejną odsłona cyklu dostaniemy w 2023 roku. Tak jednak się prawdopodobnie nie stanie i do premiery kolejnego Battlefielda dojdzie dopiero w roku 2024. Do takich informacji dotarł podobno znany insider, Tom Henderson. Jego informatorzy byliby zdziwieni, gdyby rok 2023 okazał się realny.

Premiera może więc mieć miejsce w roku 2024, choć na razie nie mamy żadnych konkretów na ten temat. Zarówno Electronic Arts, jak i deweloperzy ze studia DICE milczą na ten temat, ale wiedzcie, że jak tylko pojawią się nowe doniesienia, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić. Póki co, bądźcie z nami!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?