Postępy w pracach nad Diablo IV są podobno znaczące; trwają wewnętrze testy

Blizzard nie jest jeszcze gotowy, by ujawnić jakiekolwiek konkrety na temat Diablo IV. Dobrze natomiast wiedzieć, że postępy idą należycie.

@ 26.04.2022, 13:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Postępy w pracach nad Diablo IV są podobno znaczące; trwają wewnętrze testy

Diablo IV zapowiedziane zostało w 2019 roku i mimo że od pierwotnej zapowiedzi minęło sporo czasu, do dziś nie mamy praktycznie żadnych konkretów na temat nadchodzącego przedsięwzięcia. Właśnie z tego powodu Activision Blizzard, wydawca gry, postanowiło uspokoić zmartwionych fanów, że wszystko postępuje w należytym porządku, a w tym momencie trwają zakrojone na szeroką skalę wewnętrzne testy.

Nowe informacje na temat Diablo IV docierają do nas z ostatniego kwartalnego raportu finansowego Activision Blizzard. To właśnie w nim potwierdzono, że zarówno Diablo IV, jak i Overwatch 2 powstają zgodnie z planem, a "postępy są zadowalające". Pierwszy z wymienionych tytułów osiągnął niedawno istotny kamień milowy i jest testowany przez pracowników w całej firmie.

Testy o niczym oczywiście nie świadczą. Nie sposób bowiem powiedzieć jak duży fragment Diablo IV jest już gotowy. Może być tak, że twórcy przygotowali jedynie jeden rozdział i właśnie jego chcą sprawdzić, zanim rozpoczną pracę nad kolejnymi. Może być też tak, że tryb fabularny jest już w pełni gotowy i pozostało już opracowanie multiplayera, a potem dopieszczenie wszystkiego.

Sytuację bacznie obserwujemy i jak tylko pojawią się jakieś konkrety w temacie, będziemy Wam je przekazywać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?