Resident Evil: Village - poszlaki wskazują na premierę w Game Passie

Na stronie xbox.com pojawiła się poszlaka wskazująca na premierę Resident Evil: Village w abonamencie Xbox Game Pass. Odkrył ją polski serwis poświęcony nowej usłudze Microsoftu - xgp.pl.

@ 28.03.2022, 18:02
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.
xbox one, xbox x/s

Resident Evil: Village - poszlaki wskazują na premierę w Game Passie

Ósma pełnoprawna odsłona serii Resident Evil o podtytule Village trafiła na komputery osobiste oraz konsole minionej i obecnej generacji niemal równo rok temu. Gra zebrała bardzo przychylne opinie; była także nominowana do tytułu gry roku w konkursie The Game Awards. Ostatnie poszlaki wskazują, że Capcom może celować w zebranie nowego audytorium, udostępniając dzieło w abonamencie Xbox Game Pass!

Na polskiej stronie poświęconej tematyce Game Passa, XGP.pl, pojawił się artykuł o tytule z atrakcyjną hipotezą: "Resident Evil Village niedługo w Xbox Game Pass?". Autor pokazuje w nim zrzut ekranu z szybkiego podgląd Resident Evil: Village na stronie xbox.com (aktualnie trwa wyprzedaż katalogu japońskiego dewelopera i wydawcy), gdzie pod ceną znajduje się informacja o jego istnieniu w subskrypcji (w razie, gdyby osoba kupująca np. nie zdawała sobie z tego sprawy).

Jest to prawdopodobnie błąd systemu, jednak nie możemy niczego wykluczyć - zwłaszcza, że omawiany komunikat zniknął dość szybko.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:06, 30.03.2022
Extra ! Najlepsza wiadomość dotycząca gamę pass jaką otrzymałem od dłuższego czasu... Uśmiech

Strzeżcie się zombiaki Szczęśliwy