Premiera Godfall na PS4; gra otrzymała matchmaking oraz dodatek Fire and Darkness

Godfall jest już dostępne na wszystkich platformach docelowych. Deweloperzy opublikowali przy okazji sporą aktualizację oraz rozszerzenie Fire and Darkness, dodające do zabawy nową zawartość.

@ 11.08.2021, 09:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Premiera Godfall na PS4; gra otrzymała matchmaking oraz dodatek Fire and Darkness

Godfall to niezła, choć nie najlepsza gra akcji opracowana przez studio Counterplay Games. Była to jedna z pierwszych produkcji dostępnych na premierę konsoli PlayStation 5, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zadebiutowała ona właśnie także na PlayStation 4. Co ważne, w sieci dostępne jest też pierwsze rozszerzenie: Fire and Darkness.

Jeśli nie mieliście do tej pory możliwości zagrać w Godfall, wreszcie możecie to zmienić. Osoby, które zdecydują się na zakup wersji dla PlayStation 4, będą mogli ją później zaktualizować do wydania dla PlayStation 5, muszą jednak nabyć dwa droższe wydania: Deluxe albo Ascended. Standardowego nie da się niestety upgradować.

Wraz z premierą Fire and Darkness do gry trafiła też kolejna spora łatka. Wprowadza ona do zabawy nową zawartość oraz wersję beta matchmakingu, dzięki któremu łatwiej będzie znaleźć graczy do wspólnej zabawy. Patch to także nowy tryb zabawy, w którym nawet trójka graczy wspólnie walczy z wrogami, starając się przywrócić świetność Siódmemu Sanktuarium.

Fire and Darkness za darmo otrzymują osoby, które kupią Godfall w wersji Deluxe albo Ascended. Gracze, którzy postanowią nabyć standardową edycję za dodatek będą musieli dopłacić około 100 zł. W zamian otrzymają nową opowieść, nowe scenki przerywnikowe, nowe miejsca do zwiedzenia, 10 nowych typów wrogów oraz 5 bossów. Jest też garść niedostępnych do tej pory pancerzy.

Godfall dostępne jest nie tylko na konsolach, ale również na PC. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie zapoznajcie się z jego wymaganiami sprzętowymi.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5, PS4

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?