Godfall zmierza na PlayStation 4 - znamy datę premiery

Deweloperzy Godfall ujawnili, że tytuł niebawem dostępny będzie na PlayStation 4. Zdradzono przy okazji pierwsze szczegóły na temat rozszerzenia płatnego Fire and Darkness oraz darmowej aktualizacji Lightbringer.

@ 13.06.2021, 12:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Godfall zmierza na PlayStation 4 - znamy datę premiery

W związku z trwającym obecnie E3 2021 napływa do nas mnóstwo nowych informacji na temat już dostępnych oraz dopiero nadchodzących gier. Studio Counterplay Games postanowiło wykorzystać okazję i ujawniło, że jego ostatnie dzieło, RPG akcji pod tytułem Godfall, zadebiutuje niebawem na PlayStation 4. Zdradzono jednocześnie, że tytuł otrzyma rozszerzenie oraz sporą aktualizację.

Godfall do tej pory dostępne było wyłącznie na PlayStation 5. Jak przeczytać możecie w naszej recenzji, to niebywale dynamiczna gra akcji, która niestety dość szybko robi się nużąca. Deweloperzy, świadomi takiego stanu rzeczy, regularnie produkcję aktualizują nową zawartością. Zapowiedzieli też oni pierwsze płatne DLC, zatytułowane Fire and Darkness, dzięki któremu wyruszymy do Królestwa Ognia.

Co ciekawe, płatny dodatek nie jest jedynym, jaki trafi w nasze ręce w najbliższej przyszłości. Twórcy przygotowali też bowiem darmowy update zatytułowany Lightbringer. Wprowadzi on do Godfall całkiem nowy tryb zabawy zwany Cursed Loot, 40 nowych przedmiotów oraz skórki. Sprawdzimy też niebawem system matchmakingu, który wkracza właśnie w fazę testów beta i zostanie udostępniony graczom.

Godfall dostępne jest obecnie na PC oraz PlayStation 5. Jeśli chodzi o premierę na PlayStation 4, zaplanowano ją na 10 sierpnia. W tym samym dniu Godfall dostanie pierwsze i jedyne płatne rozszerzenie, Fire and Darkness. Jeśli jeszcze nie graliście, a rozważacie zakup, pamiętajcie o sprawdzeniu wymagań sprzętowych, w przypadku zainteresowania wersją PC.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5, PS4

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?