Pojawił się nowy gameplay Serious Sam: Siberian Mayhem

Serious Sam: Siberian Mayhem to samodzielny dodatek dla ostatniej odsłony serii Serious Sam. W sieci zagościło właśnie nowe wideo promujące przedsięwzięcie.

@ 22.01.2022, 10:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Pojawił się nowy gameplay Serious Sam: Siberian Mayhem

Siberian Mayhem to samodzielny dodatek dla Serious Sam 4, którego premiera zaplanowana została na 25 stycznia. Rozszerzenie będzie dostępne wyłącznie na blaszakach, a jeśli rozważacie jego zakup, pamiętajcie, że nie musicie posiadać podstawki.

Firma Devolver Digital opublikowała właśnie w sieci pierwsze dziesięć minut z Siberian Mayhem. Widzimy w nim głównego bohatera, Sama Stone'a na wybrzeżu, walczącego z grupką przeciwników. Następnie Sam dowiaduje się, że musi kogoś ocalić i rusza do kolejnego boju. Oczywiście nadal robi to głównie strzelając.

Siberian Mayhem to nowi przeciwnicy, bossowie, a także broń, z której możemy korzystać podczas walki. Są też oczywiście niedostępne wcześniej gadżety oraz pojazdy, z których będziemy w stanie korzystać na przestrzeni całkiem nowych pięciu misji. Dodatek dostępny będzie na PC, ale może też trafić na inne platformy.


Sprawdź także:
Serious Sam 4

Serious Sam 4

Premiera: 24 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Serious Sam 4: Planet Badass to kolejna odsłona serii strzelanek od studia Croteam.Wzorem poprzednich odsłon, wcielamy się w Sama Stone'a. Naszym zadaniem jest obrona świ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?