Alan Wake II wykorzysta tych samych aktorów do roli głównego bohatera

Jeden aktor odpowiedzialny jest za głos głównego bohatera Alan Wake II, a drugi za jego wizerunek.

@ 15.12.2021, 13:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Alan Wake II wykorzysta tych samych aktorów do roli głównego bohatera

Studio Remedy Entertainment potwierdziło przed kilkoma dniami, ze pracuje nad Alan Wake II, a właśnie dowiedzieliśmy się, że w proces powstawania gry zaangażowane są dwie osoby, kluczowe dla powstania jedynki: Ilkka Villi oraz Matthew Porretta.

Na zapowiedź Alan Wake II czekaliśmy bardzo długo. Z radością przyjmujemy też informację o tym, że podczas zabawy usłyszymy głos głównego bohatera z "jedynki", czyli Ilkka Villi, a jego wizerunek znów oparto na tym samym aktorze, Matthew Porretta. Potwierdził to Sam Lake, dyrektor kreatywny przedsięwzięcia.

Alan Wake II wciąż jest oczywiście owiane tajemnicą. Wiele kwestii na temat projektu pozostaje niejasnych, ale z tego, co zdradzono, będziemy mieć do czynienia z survival horrorem. Remedy Entertainment postanowiło pójść w znacznie mroczniejszy klimat i jeszcze dojrzalszą opowieść. Ma to być też najładniejsza gra w historii studia.

Premierę Alan Wake II zaplanowano na 2023 rok, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Alan Wake II

Alan Wake II

Premiera: 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?