System Shock Remake zostanie wydane dzięki Koch Media

Prime Matter, specjalna marka wydawnicza Koch Media, podpisała umowę z twórcami System Shock Remake. Daty premiery gry wciąż niestety nie znamy.

@ 15.12.2021, 13:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

System Shock Remake zostanie wydane dzięki Koch Media

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy czekających na System Shock Remake. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy odpowiedzialni za grę, Nightdive Studios, podpisali umowę z firmą Koch Media, a konkretnie z jej marką wydawniczą Prime Matter, zajmującą się publikowaniem niezależnych tytułów. Premiera System Shock Remake zaplanowana została na 2022 rok, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych i konsolach. Jeśli macie ochotę, możecie pobrać demo gry.

"System Shock to dziecko miłości, a naszym celem zawsze było dostarczenie gry bliskiej doskonałości", powiedział Stephen Kick, założyciel i prezes Nightdive Studios. "Jesteśmy podekscytowani współpracą z Prime Matter, aby osiągnąć ten cel i widzimy to jako ważny krok w rozwoju Nightdive Studios".

"Dzięki niemu zaoferujemy System Shock fanom z całego świata, zarówno w formie cyfrowej, jak i pudełkowej. Przy okazji wypełnimy nasze zapowiedzi wobec fanów, a w szczególności wobec tysięcy osób, które wsparły nas na Kickstarterze, bez których ta gra nie byłaby możliwa".

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, koniecznie spójrzcie na ostatni gameplay ukazujący System Shock Remake. Pamiętajcie, że wciąż nie ma dokładnego terminu premiery gry, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 30 maja 2023
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?