Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning otrzyma jeszcze w tym miesiącu kolejne rozszerzenie

Fatesworn to kolejny dodatek dla Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Jego premiera za niespełna dwa tygodnie, a poniżej pierwsze szczegóły.

@ 02.12.2021, 18:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning otrzyma jeszcze w tym miesiącu kolejne rozszerzenie

THQ Nordic oraz Kaiko ujawniły, że Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning otrzyma niebawem nowe rozszerzenie. Dodatek będzie zatytułowany Fatesworn, a jego premierę zaplanowano na 14 grudnia. Grać będziemy oczywiście na wszystkich platformach docelowych podstawki, czyli PC, PS4 oraz Xboksie One. Cenę dodatku ustalono na mniej więcej 100 zł.

Jeśli chodzi o założenia Fatesworn, główny bohater wyrusza na kolejną bitwę z siłami Chaosu. Miejscem akcji jest środowisko zwane Mithros, na które składają się tundry oraz jaskinie. Jest tu też ponadto spore miasto, Crownhold, do zbadania. Zajrzymy również do 25 nowych lochów - dodano je do każdego z regionów, a jako że wyzwania są generowanie proceduralnie, zabawy nie powinno zabraknąć.

Główny wątek fabularny rozszerzenia ma pochłonąć nam około 6 godzin. Dzięki niemu będziemy w stanie dobić do 50. poziomu doświadczenia, a także skorzystać z wielu nowych przedmiotów i broni. W sumie na potrzeby DLC opracowano aż 21 niedostępnych wcześniej części oręża. Co ważne, Fatesworn to nie tylko główny wątek fabularny, ale również misje poboczne oraz zadania dla frakcji.

Więcej informacji niebawem. Póki co pamiętajcie, że premiera dodatku zaplanowana została na 14 grudnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?