Wiemy ile na dysku zajmie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Wygląda na to, że remaster jest sporo większy od pierwowzoru.

@ 28.07.2020, 10:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wiemy ile na dysku zajmie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to odświeżona wersja całkiem udanego, choć niedocenianego RPG, wydanego pierwotnie przez Electronic Arts. Za podrasowaną wersję projektu odpowiada THQ Nordic, a jej premierę ustalono na początek września bieżącego roku.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zdaje się być mocno podrasowanym pierwowzorem. Twórcy zmodyfikowali całkiem sporo jego elementów, a w rezultacie istotnie wzrosła ilość miejsca potrzebnego do tego, by grę zainstalować. Na to przynajmniej wskazuje karta zamieszczona w sklepie Microsoftu.

Z tejże karty dowiadujemy się, że Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning wymagać będzie mniej więcej 29,97 GB wolnej przestrzeni na dysku konsoli Xbox One. Biorąc pod uwagę, że pierwowzór potrzebował zaledwie 7 GB, skok w jakości oprawy zdaje się być znaczący.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Re-Reckoning to nie tylko podstawka, ale również przygotowane dla niej dodatki, co na pewno wpływa też na finalny rozmiar. Jakość remastera sprawdzimy samodzielnie już 8 września, na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. W 2021 roku produkcja otrzyma całkiem nowe rozszerzenie.


Sprawdź także:
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Premiera: 08 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to remaster cRPG-a akcji z 2012 roku o niemal identycznym tytule - Kingdoms of Amalur: Reckoning. Za projekt odświeżenia gry odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   18:32, 28.07.2020
Nie dam sobie niczego uciąć, ale jestem prawie pewny że na PS3 wartość była dwucyfrowa - to dość spora gra.