Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z nowym zwiastunem

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning otrzymuje nowy zwiastun z elementami rozgrywki.

@ 01.09.2020, 20:06
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z nowym zwiastunem

THQ Nordic wypuściło kolejny zwiastun nadchodzącego remasteru RPG akcji, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Premiera gry, zgodnie z dotychczasowymi informacjami, już w przyszłym tygodniu.

Zwiastuny nawiązują do archetypów postaci bohatera. Na jednym widzimy skradanie się i ścieżkę Finezji. Na drugim pokazano brutalną siłę na ścieżce Mocy. Z bronią i umiejętnościami, które pasują do każdego stylu dostępnego w zremasterowanej grze.

Tytuł został przygotowany na nowo przez ekipę ze studia KAIKO, z kolei za oryginał odpowiadało jeszcze Big Head Games. Rozgrywka w Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to głównie klasyczne cRPG-a akcji w stylu Gothica. Oprawa graficzna w oryginale się zestarzała, aczkolwiek THQ sięga po zapomniane marki celem ich wskrzeszenia. Niewielu spodziewało się, że trafi właśnie na ten tytuł, a tutaj proszę, już w przyszłym tygodniu będzie można wrócić do uniwersum wykreowanego przez pisarza R. A. Salvatore.

Gra pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 i PC (wymagania) w dniu 8 września.


Sprawdź także:
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Premiera: 08 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to remaster cRPG-a akcji z 2012 roku o niemal identycznym tytule - Kingdoms of Amalur: Reckoning. Za projekt odświeżenia gry odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?