Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z datą premiery i nowym zwiastunem

Deweloperzy ujawnili też edycje specjalne gry, jakie trafią na rynek.

@ 08.07.2020, 10:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z datą premiery i nowym zwiastunem

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zostało zapowiedziane jakiś czas temu, a w sieci właśnie pojawiły się nowe informacje na jego temat. Poznaliśmy też datę premiery przedsięwzięcia.

Jeśli chodzi o termin wydania Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, zaplanowano go na dzień 8 września bieżącego roku. Wtedy projekt będziemy w stanie nabyć na PC, PS4 oraz Xboksie One. W 2021 roku zadebiutuje natomiast dodatek, Fatesworn.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zaoferuje usprawnioną oprawę wizualną, a osoby, które zdecydują się wydać na nie swoje ciężko zarobione pieniądze, będą mogły wybrać nie tylko wariant standardowy, ale także jeden z dwóch specjalnych: kolekcjonerską oraz Fate Edition. Druga propozycja to podstawka oraz dodatek.

Standardowe wydanie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to koszt 39,99 euro, czyli mniej więcej 160 złotych. Jeśli wybierzecie Fate Edition, będziecie musieli nieco dołożyć, albowiem w tym przypadku cena oscylować będzie w okolicach 220 zł.

Najdroższa z dostępnych edycji będzie kolekcjonerka. Jeśli postanowicie ją nabyć, będziecie musieli przygotować około 550 złotych. To, co dostaniecie w zamian zostało ukazane w ramach poniższego materiału filmowego. Uwagę zwraca przede wszystkim spora figurka Alyn Shir.

Na koniec przypomnę, że właścicielem praw do gier z cyklu Kingdoms of Amalur jest obecnie THQ Nordic. Na razie nie sposób powiedzieć czy seria nadal będzie rozwijana czy nie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   21:23, 08.07.2020
Bardzo dobrze wspominam grę, chociaż szczerze to wybitna nie była. Mimo wszystko na przecenie mogę kupić, a i mam też nadzieję, że najwięksi maniacy kupią rozszerzenia i kolekcjonerki. Miło byłoby dostać kontynuację.
0 kudosluki505   @   18:16, 09.07.2020
Jak będzie spolszczenie to pewnie przyjmie się dużo lepiej, gra taka fable'owata.