The Ascent z nowym dodatkiem

W sieci pojawiło się nowe DLC przeznaczone dla The Ascent. Dodaje ono nieco nowego wyposażenia.

@ 02.12.2021, 18:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

The Ascent z nowym dodatkiem

The Ascent to jedna z najbardziej dopieszczonych graficznie gier dostępnych dla konsol Xbox Series X|S (a także dla komputerów osobistych). Jeśli nie macie dość opracowanego przez deweloperów świata, koniecznie zainteresujcie się nowym dodatek.

Za The Ascent stoi studio Neon Giant. Ujawniło ono, że w sieci dostępny jest już dodatek zatytułowany CyberSec Pack, którego zaaplikowanie dodaje do gry nowe wyposażenie, czyli broń oraz pancerze. W tej pierwszej kategorii znaleźć można między innymi strzelbę zwaną RECOIL, a także granat odłamkowy GR00P.

Jeśli chodzi o pancerz, składa się on z czterech elementów: kamizelki Boomblock, ochrony goleni Boomblock, a także hełmu Boomblock oraz Boomblock H-HD. Zestaw oferuje średnią i zaawansowaną ochronę głowy, średnią ochronę nóg oraz zaawansowaną ochronię tułowia.

CyberSec Pack możecie kupić za mniej więcej 25 złotych. Zrobicie to na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S oraz komputerach osobistych. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup podstawki, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dedykowanej blaszakom.


Sprawdź także:
The Ascent

The Ascent

Premiera: 29 lipca 2021
PS5, PS4, PC, XBOX ONE, XBOX X/S

The Ascent to mieszanina gry akcji, strzelanki oraz cRPG, której akcja osadzona jest w mrocznym, cyberpunkowym świecie. Za projekt odpowiada skromne studio Neon Giant, za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:01, 03.12.2021
Dodatek... z elementami wyposażenia ... to chyba ten sam poziom, co mikropłatności Uśmiech
A już myślałem, że jakieś nowe mapy, wątki...
0 kudosguy_fawkes   @   09:06, 03.12.2021
Zawartość absolutnie nie wygląda na wartą tej ceny - granatami rzuca się średnio wygodnie i są tak naprawdę ładowaną zabójstwami umiejętnością, a pod koniec gry zamiast tego znacznie bardziej przydaje się możliwość zespawnowania mecha. Bronie czy pancerze też nie wyglądają na nic szczególnego, a żeby z nich wszystko wykrzesać, trzeba mieć wybitne komponenty do upgrade’ów, których jest niezwykle mało i które pewnie każdy już zdążył wydać. Trochę to nieprzemyślane jak całe The Ascent.