Nowy zwiastun Total War: Warhammer III pokazuje Królestwa Ogrów

Ogry to kolejna frakcja, jaką zobaczymy na mapie Total War: Warhammer III. Jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe, będziecie mogli nimi zagrać.

@ 10.11.2021, 17:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Nowy zwiastun Total War: Warhammer III pokazuje Królestwa Ogrów

Total War: Warhammer III otrzymało niedawno datę premiery, a jako że z dnia na dzień jest ona coraz bliżej, deweloperzy nie próżnują i regularnie publikują w sieci nowe materiały promujące przedsięwzięcie. Tym razem otrzymaliśmy zwiastun, na którym widzimy Ogry - rasę tę otrzymają za darmo wszyscy składający zamówienie przedpremierowe.

Fabuła Total War: Warhammer III pozwoli nam prześledzić wydarzenia związane z kilkoma różnymi królestwami, a jednym z nich będzie Królestwo Ogrów. Jego przedstawiciele są raczej nieokrzesani, a w walce preferują surową siłę oraz solidne wyposażenie. Finezja w ich przypadku znajduje się gdzieś na dalekim miejscu, jeśli chodzi o toczenie bojów.

Ogry będą całkiem nową rasą, która pojawi się na mapie albo w formie wrogów albo sojuszników - niezależnie od tego, czy zdecydujecie się złożyć zamówienie przedpremierowe czy nie. Frakcja zaoferuje oczywiście unikatowe jednostki, bohaterów oraz wyposażenie. Ma też wyjątkowe zalety i wady, które trzeba wykorzystać, by osiągnąć zwycięstwo. Jeśli chcielibyście grać Ogrami, będziecie musieli nabyć osobne DLC, albo - o czym wspomniałem - kupić Total War: Warhammer III w pre-orderze.

Premiera Total War: Warhammer III zaplanowana została na 17 lutego 2022 roku. Grać będziemy wówczas wyłącznie na komputerach osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?