Dodatek Immortal Empires dla Total War: Warhammer III na nowym zwiastunie

Studio Creative Assembly opublikowało w sieci nowy materiał filmowy promujący dodatek Immortal Empires dla Total War: Warhammer III. Pokazano na nim mapę świata.

@ 12.08.2022, 12:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Dodatek Immortal Empires dla Total War: Warhammer III na nowym zwiastunie

Total War: Warhammer III dostępne jest obecnie na komputerach osobistych. Jeśli w ostatnie dzieło Creative Assembly gracie, a ponadto macie także dwie poprzednie odsłony cyklu, koniecznie zainteresujcie się nadchodzącym dodatkiem, czyli Immortal Empires.

Rozszerzenie Immortal Empires będzie całkowicie darmowe, a jego deweloperzy postanowili nam pokazać mapę, po jakiej w ramach dodatku będziemy się przemieszczać. Mapa jest oczywiście rozległa i rozbudowana, ale to nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.

Immortal Empires na swoją premierę zaoferuje 86 grywalnych legendarnych władców, a także 23 rasy, 533 regiony oraz 287 frakcji. Będzie to możliwe ze względu na to, że Immortal Empires połączy światy wszystkich trzech odsłon serii Total War: Warhammer. Co ważne, aktualizacja będzie w pełni darmowa.

Jeśli jeszcze nie graliście w Total War: Warhammer III, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?