Total War: Warhammer III otrzymuje pierwszy duży patch

Twórcy poprawiają optymalizację, balans rozgrywki i naprawiają błędy.

@ 05.04.2022, 20:04
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Total War: Warhammer III otrzymuje pierwszy duży patch

Studio Creative Assembly wreszcie opublikowało pierwszą większą aktualizację do wydanego w połowie lutego Total War: Warhammer III. Łatka jest już dostępna do pobrania na platformie Steam.

Patch 1.1 przynosi szereg poprawek do różnych elementów gry. Twórcy poprawili szereg mechanik, wyeliminowali błędy (m.in. te występujące w prologu i uniemożliwiające niektórym graczom kontynuowanie zabawy) czy poprawili optymalizację, a także ogólną stabilność gry.

Pełna lista poprawek dostępna jest na oficjalnej stronie Total War: Warhammer III.

Total War: Warhammer III to zwieńczenie popularnej trylogii gier strategicznych od studia Creative Assembly. Gra zebrała wysokie noty w recenzjach (86 punktów na metacritic.com), choć już opinie graczy są podzielone. Część grających narzeka na kiepski balans rozgrywki, skopaną optymalizację czy dość monotonną kampanię. Być może co nieco w tej kwestii zmieni opublikowana dziś aktualizacja - developerzy obiecują, że będą pracować nad kolejnymi łatkami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?