SpellForce III Reforced - poznaliśmy zawartość nowej edycji gry

SpellForce III Reforced się nieco spóźni, ale przybędzie z wieloma dodatkami dla graczy.

@ 04.11.2021, 09:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

SpellForce III Reforced - poznaliśmy zawartość nowej edycji gry

Poznaliśmy szczegóły dotyczące premiery SpellForce III Reforced, czyli edycji rozszerzonej wielkiej produkcji THQ Nordic. Gra się nieco spóźni, ale wiemy już teraz ile będzie kosztowała i jakie edycje przygotowali dla nas jej twórcy.

Przedsięwzięcie pojawić się ma 8 marca, choć pierwotnie miało być dostępna w tegorocznym sezonie świątecznym. Zakupimy je w cenie 179.99 zł na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xboksach Series X|S.

Tytuł wprowadzi wiele zmian do rozgrywki w nowej edycji. Przede wszystkim mowa tutaj o poprawionej mechanice RTS i zmodyfikowanych projektach frakcji, które pojawiły się w dwóch rozszerzeniach. Możemy również liczyć na przerobione drzewka umiejętności, zadania, tryb współpracy, poprawiony balans i zmodernizowany HUB.

Jeżeli mowa o wersjach na konsole stacjonarne, to możemy liczyć na ulepszony interfejs, intuicyjne sterowanie zaprojektowane pod obsługę kontrolerów oraz dodatki w zawartości. Chodzi tutaj o nową mapkę do potyczek. Ponadto dodatkowy tryb gry podobny do „Trybu darmowej gry” z oryginalnego SpellForce, który zapewni ponad 20 godzin unikalnej zawartości i dużo możliwości grania od nowa również w trybie współpracy.

Ponadto potyczki w podróży, tryb Areny, czyli niekończący się tryb, w którym zaczynamy od zera, zderzamy się z falami nadchodzących wrogów, kupujemy nowe przedmioty i rywalizujemy w oficjalnym rankingu z innymi graczami. Nie zapominajmy również o wsparciu sceny modderów, o którym wspominają twórcy.

Dwa oficjalne dodatki: Soul Harvest i Fallen God będą dostępne oddzielnie i zapewnią ponad 30 godzin dodatkowej zabawy.


Sprawdź także:
SpellForce III

SpellForce III

Premiera: 07 grudnia 2017
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

SpellForce III to pełnoprawna kontynuacja marki SpellForce, która nie doczekała się nowej odsłony od 2006 roku. Twórcy ze studia Grimlore Games trzymali się toru wyznaczo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?