Dying Light 2: Stay Human otrzymało nowy gameplay

Zobacz najnowszy gameplay z nowego dzieła Techlandu. Dying Light 2: Stay Human na nowym filmie prezentuje się bardzo efektownie.

@ 04.11.2021, 09:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human otrzymało nowy gameplay

Techland udostępnił nowy film, na którym można poznać postać Lawany w nadchodzącym Dying Light 2: Stay Human.

Lawanę zagra aktorka znana z Sin City i Mandaloriana, Rosario Dawson. W rzeczywistości sama Dawson występuje w poniższym filmiku opowiadając o emocjach i cechach, które chciała przekazać w swojej pracy nad grą.

Rosario wspomina o tym, jak spodobała się jej rola. W zależności od wyborów dokonywanych przez gracza, może drastycznie zmienić swoje kierunki i motywacje. Ma to wpływ na to, jak będzie wtedy wchodzić w interakcje z innymi postaciami i światem ją otaczającym.

Główny projektant gry, Tymon Smektała, podkreśla również, jak zespół programistów zmienił aspekty postaci w oparciu o występ Dawson. „Gdy tylko Rosario zaczęła pracować nad tą postacią”, mówi Smektała, „zdaliśmy sobie sprawę, że musimy zmienić i rozszerzyć naszą artystyczną wizję ze względu na wszystkie spostrzeżenia, które dodała do postawy i zachowania Lawan”.

Cały film o nowej postaci Dying Light 2: Stay Human poniżej. Sama gra pojawi się 4 lutego na Xboksach Series X|S, Xboksie One, PlayStation 5, PlayStation 4, Switchu i PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?