Pierwsze Dying Light otrzymało kategorię wiekową od ESRB na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5

Coraz więcej informacji wskazuje na to, że next-genowe Dying Light rzeczywiście istnieje, a jego premiera jest coraz bliżej. Oby zmian w nim było jak najwięcej.

@ 19.10.2021, 13:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Pierwsze Dying Light otrzymało kategorię wiekową od ESRB na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5

Dying Light 2 zadebiutuje z początkiem przyszłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Osoby, które miałyby ochotę zacząć swoją przygodę z serią od pierwowzoru, będą miały niebawem okazję ku temu, by zrobić to na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S, a nie tylko na dotychczas wspieranych platformach. Doniesienia na ten temat pojawiły się wcześniej, a właśnie zyskały poparcie.

Dying Light, jak praktycznie wszystkie gry wydawane w Stanach Zjednoczonych, musi mieć kategorię wiekową, za której przyznaniem stoi organizacja ESRB. Na oficjalnej stronie tejże organizacji od dawna widnieje karta gry, na której do niedawna były tylko komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Teraz znajdziecie na niej również odniesienia do PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S.

Oznacza to, że next-genowe Dying Light jest faktycznie w opracowaniu, a jego premiera jest najpewniej całkiem bliska. Nie będzie to też prawdopodobnie zwykła aktualizacja, ale przemyślany projekt, oferujący najpewniej sporo zmian i poprawek - na to przynajmniej liczymy. Więcej informacji, jak tylko się pojawią. Szczególnie bacznie wypatrujemy daty premiery - spodziewamy się jej w najbliższych tygodniach.


Sprawdź także:
Dying Light

Dying Light

Premiera: 27 stycznia 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Dying Light to stworzona przez firmę Techland gra akcji, w której największy nacisk położono na elementy survivalu, jak również kooperację pomiędzy graczami.Dying Light p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?