Elden Ring - w sieci pojawił się krótki klip prezentujący gameplay

Zobaczcie niedługie wideo prezentujące Elden Ring. Technicznie cudów nie ma, ale artystycznie jest bardzo w porządku.

@ 18.10.2021, 10:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring - w sieci pojawił się krótki klip prezentujący gameplay

Elden Ring zadebiutuje na początku przyszłego roku, a w sieci pojawił się właśnie krótki klip ukazujący gameplay. Wideo jest niestety bardzo krótkie, ale - jak to mówią - na bezrybiu i rak ryba, więc nie wybrzydzajmy.

Króciutkie wideo znajdziecie poniżej. Pochodzi ono z wersji Elden Ring dla Xboksa One, a w związku z tym nie spodziewajcie się jakiejś zabójczej oprawy wizualnej. Ogólnie nie sposób wizualną stronę projektu pokazać w ten sposób, a zatem spokojnie. Tym bardziej, że nie wiemy z jakiego okresu dewelopingu pochodzi materiał.

Jeśli chodzi o stronę artystyczną, Elden Ring prezentuje się całkiem ciekawie i dość unikatowo. Gdy weźmiemy pod uwagę moc konsol obecnej generacji, a także wydajność blaszaków, na pewno otrzymamy coś, co będzie trzymać poziom co najmniej dorównujący poprzednim grom From Software.

Klip znajdziecie poniżej. Premiery Elden Ring spodziewajcie się natomiast 21 stycznia 2022 roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?