Dragon Age 4 dostępne będzie tylko na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S

BioWare prawdopodobnie zrezygnowało z przygotowania wydania przeznaczonego dla konsol poprzedniej generacji.

@ 17.10.2021, 10:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon Age 4 dostępne będzie tylko na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S

Dragon Age 4 zapowiedziano dość dawno, a w związku z tym można było założyć, że tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Jak się jednak okazuje, Dragon Age 4 będzie dostępne wyłącznie na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Nie będzie to projekt międzygeneracyjny.

O ograniczeniu grupy odbiorców Dragon Age 4 dowiedzieliśmy się za sprawą profilu jednego z deweloperów na portalu LinkedIn. Daniel Nordlander zaktualizował swoją stronę pisząc, że Dragon Age 4 opracowywane jest wyłącznie z myślą o komputerach osobistych oraz next-genach.

O czym to świadczy? Ano prawdopodobnie o tym, że Dragon Age 4 zadebiutuje najwcześniej w 2023 roku. Premiery zaplanowane na rok przyszły najpewniej będą międzygeneracyjne, ale w miarę upływu czasu coraz mniej takich projektów będzie, a w 2023 będą one rzadkością.

Czekamy oczywiście na więcej szczegółów, a gdy tylko się pojawią, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?