Marvel’s Guardians of the Galaxy na nowym, efektownym gameplayu

Premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy zaplanowana została na przyszły miesiąc, a do tej pory nie mieliśmy konkretnego materiału ukazującego rozgrywkę. Nowe wideo od Game Informera zmienia ten stan rzeczy.

@ 22.09.2021, 20:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel’s Guardians of the Galaxy na nowym, efektownym gameplayu

Marvel’s Guardians of the Galaxy to kolejna gra w uniwersum Marvela, opracowana przez Square Enix. W przeciwieństwie do Marvel’s Avengers, mamy do czynienia z tytułem nastawionym na kampanię dla jednego gracza, a jeśli chcecie wiedzieć czego mniej więcej się spodziewać, koniecznie rzućcie okiem na poniższe wideo.

Film opublikowała redakcja Game Informera. Podczas seansu, zobaczycie walkę, progresję głównego bohatera, jego umiejętności specjalne i wiele więcej. Wszystko wskazuje na to, że Marvel’s Guardians of the Galaxy będzie naprawdę dynamiczną grą akcji. Przygotujcie się też na sporą dawkę eksploracji, wszak mapy mają być wypełnione sekretami.

Mimo że tytuł Marvel’s Guardians of the Galaxy sugeruje, iż wcielamy się we wszystkich Strażników Galaktyki. Tak jednak nie jest. Deweloperzy zdecydowali się na jednego protagonistę: Star-Lorda, a swoją motywację wyjaśnili w tej wiadomości. Gramy więc przywódcą Strażników, a reszta stanowi swoiste wsparcie. Chętnie też komentują wszystko, co dzieje się na ekranie.

Premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy zaplanowana została na 26 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. 


Sprawdź także:
Marvel's Guardians of the Galaxy

Marvel's Guardians of the Galaxy

Premiera: 26 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Guardians of the Galaxy to przygodowa gra akcji z elementami strzelanki i RPG przygotowana przez studio Eidos Monteral. Projekt na licencji komiksowego uniwersum...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?