Alan Wake Remastered może pojawić się wkrótce na Nintendo Switch

Alan Wake Remastered zapowiedziano na komputery osobiste oraz konsole poprzedniej i obecnej generacji. Wkrótce może też jednak zadebiutować na Switchu.

@ 22.09.2021, 09:47
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
switch

Alan Wake Remastered może pojawić się wkrótce na Nintendo Switch

Lista na brazylijskiej tablicy ocen produkcji wywołała spekulacje, że nadchodzący Alan Wake Remastered może pojawić się również na Nintendo Switch.

Wpis został zauważony na Brazil Advisory Ratings. Oprócz zapowiedzianych wersji dla Xboksa, PlayStation i PC, zawierał również wzmiankę o edycji dla Nintendo Switch. Napisano tak nawet pomimo faktu, że żadna wersja na Nintendo Switch nie została oficjalnie ogłoszona.

Jednak studio Remedy ma wcześniejsze doświadczenia z handheldem Nintendo. W 2020 roku wydało na tym systemie  wersję Control. Jednakże aby gra mogła działać w systemie za pośrednictwem chmury, wymaga stałego połączenia z Internetem. Jest całkiem możliwe, że Remedy może zrobić to samo przy okazji premiery odświeżonego Alana Wake'a.

Alan Wake Remastered zostało oficjalnie ujawnione na początku tego miesiąca. Będzie zawierało pełną grę z 2010 roku i wszystkie jej DLC, odświeżone na nowoczesne konsole. Obecnie gra trafi na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC 5 października. Jeśli rozważacie zakup na PC, koniecznie spójrzcie na wymagania sprzętowe gry.


Sprawdź także:
Alan Wake Remastered

Alan Wake Remastered

Premiera: 05 października 2021
PS4, PC, XBOX X/S, PS5, XBOX ONE

Alan Wake Remastered to odświeżona wersja wydanej w 2010 przygodowej gry akcji. Za projekt remastera odpowiadają autorzy oryginału, studio Remedy. Zmianie uległa przede w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?