Alan Wake Remastered - porównanie wersji standardowej i zremasterowanej

Studio Remedy Entertainment opublikowało w sieci nowy materiał filmowy, promujący Alan Wake Remastered.

@ 25.09.2021, 10:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Alan Wake Remastered - porównanie wersji standardowej i zremasterowanej

Premiera Alan Wake Remastered będzie miała miejsce na początku października, a jeśli na premierę projektu czekacie, koniecznie spójrzcie na poniższy materiał filmowy. To bezpośrednie porównanie jakości oprawy wizualnej w przypadku standardowego wydania gry, przeznaczonego dla Xboksa 360, a tego podrasowanego, działającego na Xboksie Series X.

Alan Wake oryginalnie zadebiutował mniej więcej dziesięć lat temu na Xboksie 360. Gracze od lat proszą o kontynuację, a ze względu na współpracę, jaką Remedy nawiązało ze studiem Epic Games, wreszcie takowa jest przygotowywana. W międzyczasie na rynku zadebiutuje też Alan Wake Remastered, przyciągając do siebie kolejne rzesze fanów.

Jak widać na poniższym materiale, różnice pomiędzy Alan Wake Remastered, a wersją podstawową, są dość znaczące, choć nie zawsze. Widać, że poprawiono tekstury, modele postaci, animacje, a także efekty specjalne. Oczywiście nie spodziewajcie się rewolucji, bo to raczej lekki lifting, a nie przebudowa od zera.

Premiera Alan Wake Remastered zaplanowana została na 5 października. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla PC, koniecznie zerknijcie na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Alan Wake Remastered

Alan Wake Remastered

Premiera: 05 października 2021
PS4, PC, XBOX X/S, PS5, XBOX ONE

Alan Wake Remastered to odświeżona wersja wydanej w 2010 przygodowej gry akcji. Za projekt remastera odpowiadają autorzy oryginału, studio Remedy. Zmianie uległa przede w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?