World War Z: Aftermath debiutuje, zobaczcie zwiastun kolejnej jatki z umarlakami

World War Z: Aftermath to rozszerzona edycja gry wieloosobowej z udziałem zombie.

@ 22.09.2021, 09:21
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

World War Z: Aftermath debiutuje, zobaczcie zwiastun kolejnej jatki z umarlakami

Firmy Focus Entertainment i Sabre Interactive opublikowały zwiastun na premierę World War Z: Aftermath  - rozszerzonej wersji oryginalnej gry z 2019 roku, zawierającej całą treść z edycji Game of the Year. Jednak dodatkowo możecie cieszyć się dwoma nowymi epizodami fabularnymi, których akcja toczy się w Watykanie i na rosyjskiej Kamczatce. Wprowadzono również przerobiony system walki wręcz, który pozwala teraz na używanie dwóch broni; oraz opcjonalny tryb pierwszej osoby.

W produkcji pojawiły się ponadto cztery nowe grywalne postaci: Sophia, Giovani, Daniel i Marco. Obsługiwana jest kooperacja dla czterech graczy i gra międzyplatformowa, a konsole nowej generacji mogą cieszyć się grafiką w rozdzielczości 4K i 60 FPS. Ci, którzy już posiadają oryginalną grę, mogą również otrzymać uaktualnienie do Aftermath po niższej cenie. Nowy Horde Mode XL jest również w drodze w ramach aktualizacji popremierowej.

Obejrzyjcie zwiastun premierowy World War Z: Aftermath poniżej. Gra zadebiutowała wczoraj na Xboksach Series X|S, Xksieox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. Wersja oryginalnego World War Z na konsolę Nintendo Switch ma zadebiutować 2 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?