Alan Wake Remastered (PC)

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Wymagania gry Alan Wake Remastered (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Alan Wake Remastered, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Wymagania minimalneWymagania rekomendowane
ProcesorIntel Core i5-3340 albo odpowiednik AMDIntel Core i7-3770 albo odpowiednik AMD
Karta grafikiNvidia GeForce GTX 960 albo odpowiednik AMD z 2 GB VRAM.Nvidia GeForce GTX 1060 albo odpowiednik AMD z 4 GB VRAM.
Pamięć RAM8 GB16 GB
SystemWindows 10 64-bitWindows 10 64-bit

Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Alan Wake Remastered, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core i5 3340, 3.1GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 960
Pamięć RAM:
8GB
System operacyjny:
Windows 10

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Alan Wake Remastered działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Alan Wake Remastered nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Alan Wake Remastered (PC)