Alan Wake Remastered w sklepach, jest też zwiastun premierowy

W sieci pojawił się zwiastun premierowy Alan Wake Remastered. Gra jest dostępna w sprzedaży.

@ 06.10.2021, 20:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Alan Wake Remastered w sklepach, jest też zwiastun premierowy

Alan Wake Remastered dostępne jest już w sklepach, a zatem jeśli rozważaliście jego zakup, możecie to zrobić na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jak nazwa wskazuje, mamy do czynienia ze zremasterowaną wersją gry Alan Wake, której premiera miała pierwotnie miejsce w 2012 roku. Remaster to oczywiście podrasowana oprawa audio-wizualna oraz różne drobne zmiany w mechanice rozgrywki.

Alan Wake Remastered to nie tylko "podstawka", ale również dwa dodatki przeznaczone dla pierwowzoru: The Signal oraz The Writer. Oba to kilka kolejnych godzin opowieści, która łącznie zamyka się nawet w kilkudziesięciu godzinach. Doświadczycie jej w 4K oraz w 60 klatkach na sekundę, jeśli dysponujecie odpowiednio mocnym komputerem, tudzież konsolą obecnej generacji, a zatem PS5 lub Xboksem Series X.

Więcej informacji na temat remastera znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii. Pamiętajcie, by sprawdzić wymagania sprzętowe wersji PC, jeśli rozważacie właśnie jej zakup.


Sprawdź także:
Alan Wake Remastered

Alan Wake Remastered

Premiera: 05 października 2021
PS4, PC, XBOX X/S, PS5, XBOX ONE

Alan Wake Remastered to odświeżona wersja wydanej w 2010 przygodowej gry akcji. Za projekt remastera odpowiadają autorzy oryginału, studio Remedy. Zmianie uległa przede w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?