Forspoken robi olbrzymie wrażenie. Premierę wyznaczono na wiosnę 2022

Jedną z bardziej intrygujących produkcji pokazanych na PlayStation Showcase jest Forspoken od Square Enix. Świeżo pokazany gameplay wygląda zachwycająco! Jednocześnie twórcy przybliżyli datę premiery.

@ 10.09.2021, 14:04
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5

Forspoken robi olbrzymie wrażenie. Premierę wyznaczono na wiosnę 2022

O Forspoken mogliście do tej pory nie słyszeć, bowiem twórcy z Luminous Productions nie robili jeszcze większego zamieszania wokół tytułu. Obecnie prace nad grą zdają się jednak dobiegać powoli do końca, w efekcie czego wyznaczono wstępny okres premiery - mowa o wiośnie 2022.

Precyzyjnej daty niestety na ten moment brak, a taki bezpieczny termin daje deweloperom pewną elastyczność. Warto jednak wyczekiwać na Forspoken, a jeśli spytacie dlaczego, to odpowiem Wam - zerknijcie na poniższy materiał wideo.

Gra prezentuje się na nim fantastycznie, oferując nie tylko zaawansowaną oprawę wizualną, ale też interesujący, niezwykle dynamiczny gameplay. Przede wszystkim zachwyca swoboda i luz, z jakimi porusza się po planszach Frey Holland, główna bohaterka. Ciekawie i szalenie efektownie wyglądają też pełne magii, eksplozji i efektów specjalnych starcia z przeciwnikami. 

"Frey Holland, wywieziona w tajemniczy sposób z Nowego Jorku, zostaje zamknięta w pięknej, acz okrutnej krainie Athii, a na jej ramieniu pojawia się magiczna, „żywa” bransoletka. Nowy, cyniczny towarzysz Frey pomaga jej odnaleźć drogę w zagmatwanej krainie Athia.

Szukając drogi do domu, Frey stanie do walki z potwornymi stworzeniami i potężnym Tantasem oraz odkryje tajemnice, które rozbudzą w niej coś więcej." - czytamy w opisie Forspoken.

Forspoken zmierza na PlayStation 5 oraz PC.


Sprawdź także:
Forspoken

Forspoken

Premiera: 2022
PC, PS5

Forspoken to przygodowa gry akcji z wyraźnymi elementami jRPG osadzona w autorskim świecie fantasy. Za projekt odpowiada studio Luminous Productions złożone z ludzi pracu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:37, 10.09.2021
Wygląda to nieziemsko, czekam na więcej informacji Szczęśliwy
1 kudosshuwar   @   17:55, 10.09.2021
Dla mnie wygląda nierówno. Raz zachwyca, raz... ładnie ale bez szału. Największe wrażenie zrobił chyba na mnie smok.