Assassin's Creed: Valhalla otrzyma nowy poziom trudności

Assassin's Creed: Valhalla stanie się jeszcze trudniejsze, przynajmniej dla osób, które liczą na maksymalne wyzwanie. Do gry zostanie dodany koszmarny poziom trudności.

@ 07.09.2021, 09:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla otrzyma nowy poziom trudności

Jeśli nadal gracie w Assassin's Creed: Valhalla, to mamy dobre wieści. Na oficjalnym Twitterze gry pojawiła się informacja o tym, że ostatnie dzieło Ubisoftu otrzyma niebawem kolejny poziom trudności, zwany koszmarnym. Będą mogli się na niego zdecydować najbardziej hardcorowi, tudzież chcący największego wyzwania gracze.

Koszmarny poziom w Assassin's Creed: Valhalla to oczywiście trudniejsi i bardziej wymagający przeciwnicy. W tym momencie nie wiemy czy w jakiś sposób zmodyfikowane zostaną algorytmy sztucznej inteligencji, czy po prostu chodzi o to, że wrogowie będą w stanie więcej wytrzymać. Bądźcie jednak gotowi na prawdziwe wyzwanie.

Aktualizacja, która wprowadzi do Assassin's Creed: Valhalla nowy poziom, to również inne zmiany. Wśród nich są nowe najazdy, pancerze oraz wyposażenie - to te większe zmiany, mniejszych będzie również całe mnóstwo, więc bądźcie gotowi na dodatkowe godziny zabawy.

Assassin's Creed: Valhalla jest na rynku od zeszłego roku. Gra otrzymała już dwa rozszerzenia fabularne, a jeśli się nie zdecydowaliście jeszcze na zakup, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję oraz wymagania wersji PC. Osoby grające odsyłam natomiast do naszego poradnika.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?