Call of Duty: Warzone otrzyma niebawem nową mapę, na Pacyfiku

Mimo że na horyzoncie Vanguard, Call of Duty: Warzone będzie oczywiście regularnie aktualizowane przez deweloperów. Wkrótce gra dostanie nową mapę, a także nowy system do walki z oszustami.

@ 07.09.2021, 20:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Warzone otrzyma niebawem nową mapę, na Pacyfiku

Tegoroczna odsłona cyklu Call of Duty zwie się Vanguard. Nie jest to jednak jedyna propozycja dla fanów dynamicznych shooterów, przygotowana przez ekipę Activision. Na rynku dostępne jest ciągle Call of Duty: Warzone, a my właśnie dowiedzieliśmy się co nieco na temat jego przyszłości.

Studio Raven Software, deweloperzy Call of Duty: Warzone, ujawniło garść szczegółów dotyczących swojego projektu. Dowiedzieliśmy się w rezultacie, że kolejna mapa Warzone przeniesie nas w rejony Pacyfiku, a udostępniona zostanie ona niedługo po premierze Call of Duty: Vanguard. Co ciekawe, mapa opracowywana jest z wykorzystaniem technologii zastosowanej w Vanguard, dzięki czemu twórcy sprawniej będą w stanie ją modyfikować i aktualizować. Mapa, o której mowa, zaprezentowana została na poniższym materiale filmowym - koniecznie rzućcie okiem.

Z innych informacji dotyczących Call of Duty: Warzone, wspomnieć trzeba o nowym systemie do walki z oszustami. Deweloperzy obecnie przeprowadzają ostateczne testy algorytmów, a wkrótce będą one dostępne dla wszystkich graczy. Raven Software pracuje też nad rozmaitą nową zawartością oraz czasowymi wydarzeniami. Nowe treści będą oczywiście darmowe.

Call of Duty: Warzone dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie rozpoczęcie zabawy, koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją oraz wymaganiami sprzętowymi wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych. Jeśli chodzi o Call of Duty: Vanguard, będzie ono dostępne od 5 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?