Tiny Tina's Wonderlands - niedługo ujawniony zostanie gameplay

Oficjalne konto na Twitterze gry Tiny Tina's Wonderlands zapowiada, że niedługo powinniśmy dostać pierwszy gameplay z zapowiedzianej w czerwcu tego roku produkcji. Czyżby miałby się on pojawić na PlayStation Showcase 2021?

@ 07.09.2021, 09:28
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tiny Tina's Wonderlands - niedługo ujawniony zostanie gameplay

Szykuje się pokaz rozgrywki z zapowiedzianego jakiś czas temu nowego projektu studia Gearbox Software - Tiny Tina's Wonderland. Oficjalne social media gry informują o ujawnieniu gameplay "już niedługo", co może wskazywać na obecność gry na PlayStation Showcase!

Zapowiedziane na ten czwartek, 9 września, PlayStation Showcase 2021 rysuje się w coraz jaśniejszych barwach. Na imprezie mamy zobaczyć potężny line-up Sony, w tym - prawdopodobnie, ponieważ korporacja niczego nie potwierdziła - God of War: Rangarok, Horizon II: Forbidden West oraz potencjalny powrót marki inFamous. David Jeffe, twórca oryginalnego God of Wara, wypowiedział się również na temat wydarzenia, zapowiadając imprezę w stylu najlepszych lat Sony, co pobudza wyobraźnię.

Na tegorocznym PlayStation Showcase znajdą się oczywiście też gry innych wydawców. Na 99% powinniśmy dostać zwiastun i ewentualną datę premiery Grand Theft Auto V: Expanded & Enhanced (next-genowe wydanie gry Rockstara), ale jest też szansa na Tiny Tina's Wonderlands od Gearbox Software, które zostało ogłoszone w trakcie E3 2021. Oficjalny Twitter gry zaanonsował ujawnienie w niedalekiej przyszłości pierwszego gameplayu z tego połączenia strzelanki i cRPG-a akcji w klimatach fantasy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?