Age of Empires IV - ujawniono datę zamkniętych testów beta

Microsoft przygotował testy Age of Empires IV, które wystartują już jutro i potrwają niespełna dwa tygodnie. W tym czasie będzie się dało sprawdzić całkiem spory wycinek finalnej gry.

@ 04.08.2021, 11:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Age of Empires IV - ujawniono datę zamkniętych testów beta

Age of Empires IV będzie miało swoją premierę jeszcze w tym roku, wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli na debiut projektu czekacie, pewnie ucieszy Was też informacja na temat testów beta. Mimo że są one zamknięte, Microsoft będzie rozsyłał zaproszenia osobom, które zgłosiły wcześniej chęć swojego uczestnictwa.

Zamknięta beta Age of Empires IV rozpoczyna się dokładnie 5 sierpnia, a trwać będzie do 16 sierpnia. W tym czasie możliwe będzie sprawdzenie sporej części zawartości, mającej zadebiutować w finalnym produkcie. Osoby, które dostaną dostęp, rzucą okiem na singla oraz multiplayer.

W Age of Empires IV będzie w sumie 8 nacji, ale w trakcie testów będzie się dało spojrzeć na cztery: Mongołów, Delhi, Chińczyków oraz Anglików. Każda to oczywiście unikatowe cechy, wpływające na przebieg zabawy. Skorzystamy z nich na różnych - zmiennych pod względem wielkości oraz aparycji - mapach.

Premiera Age of Empires IV zaplanowana została na 28 października, wyłącznie na PC. Tytuł będzie oczywiście dostępny w ramach subskrypcji Game Pass.


Sprawdź także:
Age of Empires IV

Age of Empires IV

Premiera: 28 października 2021
PC

Age of Empires IV to kolejna odsłona legendarnej serii strategii czasu rzeczywistego sięgającej korzeniami do lat 90. ubiegłego stulecia. Tym razem za projektem stoi stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?