PlayStation 5 sprzedaje się wyśmienicie w Wielkiej Brytanii; lepiej niż jakakolwiek inna konsola

W lipcu PlayStation 5 sprzedało się w Wielkiej Brytanii świetnie. Prawie pokonało ono wszystkie pozostałe platformy razem wzięte, co jest powodem do świętowania w biurach Sony.

@ 04.08.2021, 11:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

PlayStation 5 sprzedaje się wyśmienicie w Wielkiej Brytanii; lepiej niż jakakolwiek inna konsola

PlayStation 5 wciąż sprzedaje się wyśmienicie, a z najnowszych informacji wynika, że w Wielkiej Brytanii jest praktycznie bezkonkurencyjne. W zeszłym miesiącu rozeszło się ono w nakładzie prawie przekraczającym to, co udało się sprzedać innym producentom konsol razem wziętym.

Informacja o popularności PlayStation 5 w UK nie dociera do nas z Sony, ale za sprawą Twittera niejakiego Christophera Dringa. Redaktor GI.Biz napisał w krótkiej notce, że "PS5 miało kolejny wspaniały miesiąc w Wielkiej Brytanii w lipcu. Sprzedało się prawie tak dużo konsol, jak w przypadku pozostałych platform razem wziętych (prawie)".

Niestety wciąż trwa kryzys na rynku podzespołów i nic nie wskazuje na to, aby miał się on niebawem skończyć. Mocno ogranicza on dostępność urządzeń na rynku, a w rezultacie liczbę sprzedanych konsol. Mimo to PlayStation 5 oficjalnie rozeszło się już w nakładzie 10 milionów egzemplarzy, co sprawia, że to najszybciej sprzedająca się platforma w historii Sony.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?