Premiera Call of Duty 2021 niezagrożona - gra zaoferuje kampanię, co-op oraz multiplayer

Tegoroczne Call of Duty nadal ma zadebiutować w czwartym kwartale. Ani pandemia, ani obecna sytuacja w Activision Blizzard na debiut nie wpłyną.

@ 04.08.2021, 11:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Call of Duty 2021 niezagrożona - gra zaoferuje kampanię, co-op oraz multiplayer

Mimo że sytuacja w Activision Blizzard jest obecnie mocno napięta, wydawca nie zmienia planów i nadal przygotowuje się do premiery tegorocznej odsłony cyklu Call of Duty, która nastąpić ma w czwartym kwartale. Korporacja potwierdziła przy okazji czego mniej więcej możemy się po grze spodziewać.

Nowe informacje na temat Call of Duty 2021 docierają do nas z konferencji, którą zorganizowano, aby skomentować najnowsze wyniki finansowe. W jej trakcie prezydent Activision, Daniel Alegre, potwierdził, że premiera jest niezagrożona, a ponadto ujawnił, że będziemy mieć do czynienia z grą międzygeneracyjną. Otrzymamy też kampanię fabularną, tryb współpracy oraz model rozgrywek wieloosobowych.

"Nasze ekipy ciężko pracują nad nową grą z serii Call of Duty, zaplanowaną na czwarty kwartał. Od miejsca akcji uwielbianego przez naszych fanów, do niesamowitej ilości zawartości, w tym rozbudowanego trybu live ops, który sprawi, że to wydanie zostanie przyjęte z ogromnym entuzjazmem", powiedział Alegre.

"Chcemy zapewnić niesamowite doznania zarówno graczom z poprzedniej, jak i nowej generacji konsol, skupiamy się również na integracji z Warzone i naszych bezpośrednich relacjach z graczami poprzez jeszcze głębszą integrację zawartości pomiędzy doświadczeniem darmowym i premium, a także rozlicznych innowacjach w samym Warzone".

Z ostatnich plotek wynika, że Call of Duty 2021 będzie zatytułowane Vanguard, a jego akcja przeniesie nas do okresu drugiej wojny światowej. Projekt opracowywany jest przez Sledgehammer Games. Na razie nie znamy jednak jego dokładnej daty premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?