Wyciekło PS Plus na sierpień 2021 roku

Sony przez przypadek opublikowało listę gier, jakie otrzymamy w PS Plus w sierpniu 2021 roku. Zestawienie nie jest niestety jakoś szczególnie porywające.

@ 26.07.2021, 13:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Wyciekło PS Plus na sierpień 2021 roku

Wygląda na to, że Sony przez przypadek ujawniło listę gier, jakie w sierpniu 2021 roku otrzymają wszyscy subskrybenci PlayStation Plus. Jeśli zestawienie nie jest jakąś pomyłką, trzeba przyznać uczciwie, że szaleństwa nie ma. Po dotychczasowych - bardzo dobrych - ofertach przyszedł lekki spadek formy.

Listę gier już oczywiście usunięto, ale w sieci nic nie ginie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że abonenci PS Plus w sierpniu dostaną Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2. Więcej na temat każdego z tytułów prezentujemy poniżej.

Hunter's Arena: Legends to przedstawiciel gatunku battle royale, w którym walczy maksymalnie 30 graczy. Będzie ono dostępne prawdopodobnie na PS4 oraz PS5 - tak wcześniej promowano projekt. Miał on zadebiutować na PS4 oraz PS5 w tym samym momencie i od razu trafić do PS Plus.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville to kolejna produkcja sieciowa. Jak nazwa wskazuje, nawiązuje ona do uniwersum Plants vs. Zombies, opracowanego przez firmę PopCap. Naszym celem jest bieganie po Neighborville i eliminowanie zombiaków. Robimy to oczywiście przy pomocy różnych roślinek oraz ich umiejętności specjalnych.

Na koniec jest jeszcze Tennis World Tour 2, w którym najlepsi gracze świata muszą rywalizować o trofeum. Do wyboru są oczywiście różni zawodnicy, a także rozmaite tryby zabawy. Wśród nich są rozgrywki w singlu oraz deblu, lokalnie i w sieci. W trybie kariery zajmujemy się rozwijaniem swojego zawodnika, a także zarządzaniem pracownikami, sprzętem oraz sponsorami.

Sierpniowa oferta PS Plus dostępna będzie od 3 sierpnia, co oznacza, że do tej pory możecie zgarnąć ofertę lipcową.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?