Premiera GhostWire: Tokyo przesunięta

GhostWire: Tokyo nie zadebiutuje w roku bieżącym, ale dopiero w przyszłym. Deweloperzy nie ujawnili niestety nowej daty premiery wydania gry, a zatem musimy uzbroić się w cierpliwość.

@ 13.07.2021, 19:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Premiera GhostWire: Tokyo przesunięta

GhostWire: Tokyo, najnowsza gra studia Tango Gameworks, miała zadebiutować jeszcze w tym roku. Jak się jednak właśnie dowiedzieliśmy, Bethesda postanowiła premierę projektu opóźnić. Jego debiut powinien nastąpić na początku roku 2022, choć na razie nie mamy konkretnego terminu. Opóźnienie jest oczywiście wciąż szalejącej pandemii COVID-19, która mocno miesza w praktycznie każdej branży.

"Nasza nowa data premiery pozwoli nam stworzyć świat GhostWire w postaci, w jakiej zawsze chcieliśmy to zrobić. Nie możemy się doczekać, aż pokażemy Wam więcej w nadchodzących miesiącach", czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez twórców gry. Jako że studio odpowiedzialne za GhostWire: Tokyo znajduje się w tytułowym Tokyo, a w Japonii ogłoszono kolejny stan wyjątkowy, opóźnienie nie jest zaskoczeniem.

Zapowiedziane w 2019 roku GhostWire: Tokyo zmierza ekskluzywnie do posiadaczy konsol PlayStation 5 oraz komputerów osobistych. Mimo że wciąż nie mamy zbyt wielu informacji na temat przedsięwzięcia, bądźcie pewni, że wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Końcówka roku 2021 zapowiada się świetnie, nawet bez GhostWire: Tokyo, więc nie ma co lamentować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):