Deathloop będzie dostępne wyłącznie na PC i PS5 co najmniej do września 2022 roku

Jeśli zainteresowało Was Deathloop, ale nie chcecie grać na PC ani PlayStation 5, będziecie musieli niestety dość sporo poczekać na premierę wariantu przeznaczonego dla innych platform. Co najmniej do września 2022 roku.

@ 12.07.2021, 14:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Deathloop będzie dostępne wyłącznie na PC i PS5 co najmniej do września 2022 roku

Deathloop to ciekawie zapowiadająca się gra studia Arkane, mająca zadebiutować we wrześniu bieżącego roku. Będzie ono wówczas dostępne na PC oraz PlayStation 5, a mniej więcej po roku czasu trafi też najpewniej w ręce właścicieli innych platform. Poznaliśmy bowiem długość okresu ekskluzywności, na jaki zdecydowało się Sony.

Przed kilkoma dniami w sieci pojawił się całkiem efektowny materiał ukazujący rozgrywkę w Deathloop. Wideo zostało opublikowane w ramach transmisji z cyklu State of Play, czyli skupiało się na promowaniu wydania dedykowanego dla PlayStation 5. Na samym końcu tegoż filmu widnieje adnotacja, z której dowiadujemy się, że ekskluzywność Deathloop potrwa co najmniej do 14 września 2022 roku. Jako że już wcześniej spekulowano o takim terminie, zaskoczenia nie ma.

Jak wspomniałem, Deathloop opracowywane jest przez Arkane, czyli studio należące do firmy Bethesda. Jego premierę zaplanowano na 14 września 2021 roku, a grać będziemy wówczas na PC oraz PlayStation 5. Wciąż niestety nie znamy wymagań sprzętowych wydania dla komputerów osobistych, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was oczywiście powiadomić.


Sprawdź także:
Deathloop

Deathloop

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

Deathloop to pierwszoosobowa gra akcji z silnymi elementami skradanki oraz strzelanki, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, gdzie trwają niekońc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?