Poznaliśmy cenę Death Stranding Director's Cut na PlayStation 5

Firma Sony ujawniła też koszt ewentualnej aktualizacji do wariantu next-genowego oraz parametry obrazu, jakie będziemy podziwiać na ekranie telewizora. Skorzystamy bowiem z dwóch trybów działania Death Stranding. Jeden będzie nastawiony na wydajność, a drugi na jakość.

@ 12.07.2021, 14:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Poznaliśmy cenę Death Stranding Director's Cut na PlayStation 5

Death Stranding Director's Cut to specjalna wersja ostatniego dzieła Kojima Productions, przeznaczona dla konsoli PlayStation 5. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, aktualizacja next-genowa projektu nie jest darmowa. By się z niej cieszyć, będziecie musieli dopłacić do wariantu dedykowanego PlayStation 4.

Cena Death Stranding Director's Cut jest niższa od innych gier AAA. Zapłacić za nie trzeba będzie bowiem równowartość 50 euro, czyli około 230 zł. Jeśli kupiliście standardowe Death Stranding dla PlayStation 4, a następnie postanowicie zrobić aktualizację do PS5 będziecie musieli liczyć się z dopłatą na poziomie 45 zł. W rezultacie wejdziecie w posiadanie wydania zwanego Digital Deluxe Edition. Co ważne, gra umożliwi transfer postępów.

Ze względu na to, że Death Stranding Director's Cut przeznaczone jest dla PlayStation 5, korzysta ono z unikatowych możliwości kontrolera DualSense. Chodzi w tym przypadku o adaptacyjne triggery oraz haptykę, zapewniającą unikatowe wibracje. Podczas zabawy doświadczymy też skróconych czasów wczytywania (możliwych dzięki nośnikowi SSD), jak również dźwięku 3D. 

W trakcie zabawy w Death Stranding Director's Cut na PlayStation 5 będziemy w stanie korzystać z dwóch trybów wyświetlania obrazu. Jeden nastawiony będzie na wydajność, a drugi na jakość. W przypadku trybu wydajności zobaczymy rozdzielczość skalowaną do 4K oraz 60 FPS. W trybie jakości podziwiać będziemy natywne 4K, choć "tylko" 30 klatek na sekundę. Niezależnie od trybu, zobaczymy również HDR.

Data premiery Death Stranding Director's Cut została zaplanowana na 24 września.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?