Resident Evil: Village nadal sprzedaje się bardzo dobrze

Firma Capcom opublikowała kolejne informacje związane ze sprzedażą Resident Evil: Village. Okazuje się, że ostatnia odsłona popularnego cyklu survival horrorów rozchodzi się wyśmienicie.

@ 08.07.2021, 14:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil: Village nadal sprzedaje się bardzo dobrze

Resident Evil: Village zadebiutowało w maju, czyli mniej więcej dwa miesiące temu. Jak się jednak właśnie dowiedzieliśmy, cieszy się ono sporą popularnością wśród fanów survival horrorów. Do tej pory gra rozeszła się w nakładzie przekraczającym 4,5 miliona egzemplarzy.

Informacja na temat popularności Resident Evil: Village pochodzi od firmy Capcom. Jakiś czas temu wydawca chwalił się, że gra trafiła już w ręce 4 mln graczy. Teraz dostaliśmy kolejne szczegóły w temacie, bo Capcom ujawnił, że dodatkowe 500 tysięcy kopii jest już w rękach grających. Łącznie daje nam to 4,5 mln pudełek.

Dzięki świetnej sprzedaży, Resident Evil: Village jest obecnie na szczycie najchętniej kupowanych odsłon tej niebywale popularnej serii. Dołączyło ono do takich produkcji, jak Resident Evil VII oraz Resident Evil 2: Remake. Na podium nadal znajduje się jednak Resident Evil VII, które rozeszło się w nakładzie 7,9 mln kopii.

Resident Evil: Village będzie oczywiście nadal rozwijane, a w efekcie na pewno będzie się wciąż sprzedawać. Capcom planuje zarówno dodatkową zawartość dla sieciowego Resident Evil Re:Verse, jak i dodatki przeznaczone dla kampanii singlowej, mające rozszerzyć jej opowieść.

Jeśli zamierzacie grać w Resident Evil: Village pamiętajcie, by sprawdzić jego wymagania sprzętowe. Waszej uwadze polecamy też nasz w pełni darmowy poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?