Nowa grafika koncepcyjna z Dragon Age 4

Szef studia BioWare Austin opublikował krótki wpis na Twitterze, chwaląc swoich deweloperów. Przy okazji dostaliśmy niewielką grafikę koncepcyjną - byśmy otarli łzy po braku nowych informacji w trakcie minionego EA Play Live.

@ 05.07.2021, 13:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowa grafika koncepcyjna z Dragon Age 4

Od zapowiedzi Dragon Age 4 minęło już sporo czasu. Mimo że deweloperzy do tej pory nie pokazali nam niczego konkretnego, szef studia BioWare Austin, Christian Dailey, postanowił napisać słów kilka na Twitterze na temat tego, że prace postępują należycie. Twórcy nie mogą się doczekać tego, aż pokażą nam coś więcej, choć w tym momencie nie są jeszcze na to gotowi.

"Cześć Przyjaciele - przepraszam za to, że w tym roku nie było żadnych nowych informacji podczas EA Play, ale wiedzcie, że ekipa jest rozpędzona i czyni wielkie postępy. Nie możemy się doczekać ujawnienia większej ilości informacji, gdy nadejdzie odpowiedni moment", czytamy w krótkim wpisie.

Jak widać poniżej, Dailey przybył na Twitter z całkiem nową grafiką koncepcyjną. Niestety nie opublikował niczego innego, a w związku z tym na temat Dragon Age 4 nadal wiemy bardzo niewiele. Pozostaje trzymać kciuki za to, by sytuacja wkrótce się zmieniła. Jako że daty premiery - choćby przybliżonej - nie ujawniono, nie nastawiajcie się na zbyt szybki debiut. Stawiam, że nie nastąpi on przed końcem przyszłego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?