Elex II to długa i rozbudowana gra

Twórcy ELEX II postanowili zdradzić światu kilka ciekawostek na temat swojego projektu. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że długość gry będzie oscylować w okolicy 60 godzin!

@ 05.07.2021, 14:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elex II to długa i rozbudowana gra

Piranha Bytes zapowiedziała ELEX 2 przed kilkoma tygodniami. Projekt nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale docierające do nas szczegóły na jego temat zapowiadają całkiem solidną grę RPG. Wszystko wskazuje na to, że fani pierwowzoru oraz twórczości niemieckiego studia mają na co czekać.

Piranha Bytes przeprowadziła niedawno prezentację dotyczącą ELEX 2, a podczas niej ujawniono, że przejście gry powinno pochłonąć około 60 godzin naszego wolnego czasu. Jak na standardy gatunku, będziemy mieć do czynienia z całkiem przyzwoitą długością scenariusza.

Z innych wartych wymienienia detali, wypada wspomnieć o tym, że projektanci przygotowali ponad 100 typów przeciwników, a także ponad 300 postaci niezależnych. Aby każda była interesująca, na ich potrzeby napisano ponad 350 tysięcy linii dialogowych. Każda kwestia, jak na Piranha Bytes przystało, będzie oczywiście odczytywana przez jakiegoś aktora. Wisienką na torcie mają być towarzysze posiadający unikatowe wątki fabularne.

ELEX 2 nie ma jeszcze daty premiery, ale z dotychczasowych informacji wynika, że grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Główny bohater gry, Jax, ponownie musi zmierzyć się z jakimś tajemniczym zagrożeniem, ale tym razem nie robi tego sam. W ramach opowieści będzie musiał bowiem zjednoczyć różne frakcje i wspólnie z nimi stawić czoła wrogowi.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią. W międzyczasie zachęcamy Was do sprawdzenia pierwszego ELEX. Przed zakupem zerknijcie na wymagania wersji PC, a po ewentualnym zakupie, pamiętajcie, że na naszych łamach znajdziecie kompleksowy poradnik.


Sprawdź także:
Elex II

Elex II

Premiera: 01 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Elex II to kontynuacja cRPG-a akcji z 2017 roku od niemieckiego studia Piranha Bytes. Autorzy gry są znani m.in. z kultowej w Polsce serii Gothic oraz marki Risen.Fabuła ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?