Twórcy DOOM Eternal anulowali tryb Inwazji

Zamiast zapowiedzianego trybu przypominającego rozwiązania z Dark Souls, posiadacze DOOM Eternal będą w stanie pobrać za darmo tryb Hordy. Deweloperzy zdecydowali się na zmianę ze względu na nieprzewidziane konsekwencje pandemii.

@ 05.07.2021, 13:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy DOOM Eternal anulowali tryb Inwazji

id Software opublikowało na Twitterze dość zaskakującą informację. Deweloperzy DOOM Eternal postanowili bowiem anulować zapowiedziany jakiś czas temu tryb Inwazji, a zamiast tego zapowiedzieli tryb Hordy. Powodem zmiany planów okazują się być nieprzewidziane konsekwencje będące oczywiście wynikiem pandemii COVID-19. O jakie konkretnie konsekwencje chodzi? Tego niestety nie ujawniono.

Zapowiedziany darmowy tryb Inwazji miał działać w sposób poniekąd przypominający serię Dark Souls. Gracze mieliby otrzymać możliwość atakowania rozgrywek innych graczy, wcielając się w jednego z demonów. Tryb ten niestety nigdy nie ujrzy światła dziennego. Zamiast niego mamy dostać Hordę, która powstała po tym, jak twórcy zauważyli ogromne zaangażowanie graczy w wyzwania oraz inne wymagające umiejętności rozgrywki.

List, o którym mowa, znajdziecie poniżej. Z innych wieści na temat DOOM Eternal warto wspomnieć o tym, że całkiem niedawno gra dostała aktualizację next-genową, dzięki której natywnie wspiera ona konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, pamiętajcie o naszej recenzji oraz wymaganiach sprzętowych wariantu dla PC. Grając zwróćcie uwagę nasz poradnik.


Sprawdź także:
DOOM Eternal

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH, XBOX X/S, PS5

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?