W Back 4 Blood będzie można grać samemu, ale tylko z aktywnym połączeniem z siecią

Deweloperzy Back 4 Blood potwierdzili, że nawet gdy będziemy grać z botami, będziemy musieli mieć połączenie z serwerami gry. Myślą jednak nad tym, jak w przyszłości umożliwić rozgrywkę offline.

@ 17.06.2021, 10:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W Back 4 Blood będzie można grać samemu, ale tylko z aktywnym połączeniem z siecią

Back 4 Blood to całkiem nieźle zapowiadająca się kooperacyjna strzelanka. Projekt zadebiutuje jeszcze w tym roku, a deweloperzy ze studia Turtle Rock postanowili właśnie wyjaśnić kwestię ewentualnej zabawy w pojedynkę i bez połączenia z serwerami. Rozgrywka offline, przynajmniej w dniu debiutu gry, będzie niemożliwe. Konieczne będzie stałe połączenie z siecią.

Kampanię Back 4 Blood będzie można rozegrać w pojedynkę, mimo że będzie to tytuł nastawiony na współpracę pomiędzy czterema osobami. Nawet jeśli postanowimy bawić się w towarzystwie botów, będziemy musieli komunikować się z serwerami.

"Przyglądamy się sposobom na wsparcie zabawy offline w przyszłości, ale w dniu premiery będziesz potrzebował połączenia z siecią, aby grać", napisali przedstawiciele studia na Twitterze.

Premiera Back 4 Blood zaplanowana została na 12 października bieżącego roku, ale tytuł będziecie mogli sprawdzić wcześniej. Stanie się to możliwe za sprawą beta testów, które powinny wystartować w sierpniu. Podobnie, jak sama gra będą one dostępne na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Back 4 Blood

Back 4 Blood

Premiera: 12 października 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka od studia Turtle Rock, autorów podobnej produkcji - Evolve. Tytuł nazywany jest duchowym spadkobiercą marki Left 4 Dead stworzonej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?