Dziś premiera Back 4 Blood

Najnowsze dzieło studia Turtle Rock, Back 4 Blood, dostępne jest od dziś w sklepach. Pamiętajcie, że nabędziecie je na praktycznie wszystkich liczących się platformach sprzętowych.

@ 12.10.2021, 20:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dziś premiera Back 4 Blood

Back 4 Blood to duchowy spadkobierca serii Left 4 Dead, opracowany przez studio Turtle Rock. Projekt jest od dziś dostępny na komputerach osobistych, a także konsolach Xbox i PlayStation. Za jego dystrybucję w Polsce odpowiada firma Cenega, która przygotowała lokalizację w formie napisów.

Back 4 Blood to kooperacyjny shooter, w którym grupa graczy mierzy się z hordami umarlaków. Rozgrywka jest dynamiczna, a ze względu na to, że każda postać posiada unikatowe umiejętności, bohaterowie muszą ze sobą współpracować, by osiągnąć sukces. Co ciekawe, w Back 4 Blood dostępny jest też tryb PvP określony mianem Roju.

"Jesteśmy podekscytowani premierą gry Back 4 Blood i współpracą z utalentowanym zespołem Turtle Rock Studios, ponieważ możemy zapewnić graczom ekscytujące wrażenia w postaci nowej strzelaniny FPS z zombie rozgrywanej w trybie współpracy" - powiedział David Haddad, prezes Warner Bros. Games. "Back 4 Blood zapewnia graczom rozgrywkę pełną akcji i ostrych starć, które naszym zdaniem sprawią fanom prawdziwą frajdę".

"Back 4 Blood to zwieńczenie ciężkiej pracy całego zespołu Turtle Rock Studios, który postawił sobie za cel stworzyć całkowicie nową, najlepszą w swojej klasie strzelaninę z zombie" - twierdzi Chris Ashton, współzałożyciel i dyrektor ds. projektowania w Turtle Rock Studios. "To jest gra, którą chcieliśmy stworzyć dla naszej oddanej i pełnej pasji społeczności. Jesteśmy dumni, że w końcu mogliśmy zrealizować naszą wizję, aby fani mogli się nią cieszyć".

Back 4 Blood zawiera osiem zróżnicowanych postaci, w które możemy się wcielić. Deweloperzy zwą je Czyścicielami, a wśród nich są  Holly, Walker, Doktorka, Karlee, Jim, Hoffman, Evangelo i Mamuśka. Każda posiada unikatowe umiejętności, atuty oraz wyposażenie. Podczas przemierzania wirtualnego świata, protagoniści muszą stawić czoła tzw. Robaczywym, czyli stworom przypominającym zombie.

Poniżej spojrzeć możecie na zwiastun premierowy Back 4 Blood. Pamiętajcie, że gra dostępna jest od dziś na PC, PS4,. PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych, koniecznie sprawdźcie jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Back 4 Blood

Back 4 Blood

Premiera: 12 października 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka od studia Turtle Rock, autorów podobnej produkcji - Evolve. Tytuł nazywany jest duchowym spadkobiercą marki Left 4 Dead stworzonej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?