Prince of Persia: Piaski Czasu Remake nie będzie obecny na E3 2021

Remake Prince of Persia: Piaski Czasu miał zadebiutować pod koniec minionego roku. Tak się oczywiście nie stało, a z najnowszych doniesień wynika, że ominie on też tegoroczne targi E3.

@ 07.06.2021, 19:00
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake nie będzie obecny na E3 2021

Wszyscy Ci, którzy tak bardzo czekają na Prince of Persia: Piaski Czasu Remake będą zmuszeni uzbroić się w dodatkowe pokłady cierpliwości. Gra z pewnością nie pojawi się bowiem na targach elektronicznej rozrywki, E3 2021, co może też źle zwiastować, jeśli chodzi o tegoroczną premierę.

Tytuł nie pojawi się podczas Ubisoft Forward, także możecie raczej zapomnieć, że zagracie w przygody Księcia jeszcze w tym roku kalendarzowym. Ubisoft zapowiedział jednak, że planuje wydać je w bieżącym roku fiskalnym, zatem najpewniej gdzież w okresie pomiędzy 1 stycznia, a 31 marca 2022 roku.

Twórcy przedsięwzięcia nie są na ten moment gotowi, aby zaprezentować je w ruchu. Trwają przygotowania, ale odświeżona gra przygodowa ominie imprezę francuskiego developera oraz wydawcy. Francuzi, chcąc dopieścić prezentację oraz rozgrywkę przesuwają dalej w czasie jej demo i premierę mając nadzieję, że wielu graczy będzie nadal nań czekało. Na Twitterze pojawił się nawet oficjalny komunikat w tej sprawie.

Oryginał Prince of Persia: Piaski Czasu wprowadził zupełnie nową jakość do gamingu i zasłużył się w branży, dając zaczątek nowej serii, która w kolejnych latach otrzymała jeszcze dwie kolejne odsłony. Czy Ubisoft odświeży całą trylogię? Tego w tym momencie nie wiemy.


Sprawdź także:
Prince of Persia: Piaski Czasu Remake

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake

Premiera: 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake to odświeżona edycja przygodowej gry akcji wydanej w 2003 roku, Prince of Persia: Piaski Czasu, oferująca zupełnie nową oprawę wizua...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?