[Aktualizacja] Konferencja Microsoftu i Bethesdy na E3 2021 odbędzie się 13 czerwca

Jeff Grubb, dziennikarz VentureBeat.com, w trakcie jednego ze swoich ostatnich streamów zdradził, że jeszcze w tym tygodniu Microsoft ogłosi termin swojej konferencji na E3 2021. Ma to być 13 czerwca, czyli w niedzielę. Na scenie będziemy świadkami również wystąpienia Bethesda Softworks.

@ 26.05.2021, 21:10
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

[Aktualizacja] Konferencja Microsoftu i Bethesdy na E3 2021 odbędzie się 13 czerwca

Tegoroczne targi - nadal co prawda wirtualne - E3 odbędą się już za blisko dwa tygodnie. Rozpoczną się 12 i potrwają przez 3 dni, do 15 czerwca. Nie znamy co prawda jeszcze żadnych dokładnych danych na temat terminów konferencji poszczególnych wydawców i deweloperów, jednak sytuacja niedługo powinna zacząć się klarować. Według nieoficjalnych informacji, Xbox i Bethesda Softworks wejdą na scenę 13 czerwca.

Aktualizacja: Wcześniejsza plotka została właśnie oficjalnie potwierdzona - Microsoft ogłosił, że pojawi się na E3 2021 dokładnie 13 czerwca o godzinie 19 naszego czasu!

Znany z niejednego przecieku Jeff Grubb z VentureBeat.com zdradził w trakcie swojej ostatniej transmisji, że jeszcze w tym tygodniu Microsoft ogłosi, że swoją konferencję poświęconą nadchodzącym grom na Xboksa zaplanował na 13 czerwca, w niedzielę. Zgodnie z ostatnimi informacjami, które zdradził Matt Booty, szef Xbox Game Studios, na E3 2021 do Xboksa dołączy Bethesda Softworks, dzięki czemu w trakcie jednego show dostaniemy jeszcze bardziej potężną dawkę informacji, zapowiedzi i filmików.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   11:16, 05.06.2021
Może coś z TES pokażą, bo rzucili teaser i elo.